Branża handlowa
Strona główna » Branża handlowa

Śledzenie GPS aut handlowych

Dodatkowe moduły dla branży handlowej:

1. Eco-drive
2. Jazda prywatna/służbowa
3. Przypomnienia
4. Strefy (moduł obszarów aktywnych)

Kontrola pojazdów osobowych i dostawczych najczęściej sprowadza się do monitorowania efektywności pracy swoich pracowników. Analiza odwiedzin w punktach POI lub kontrola czasu jazdy prywatnej dają dokładny obraz zaangażowania przedstawicieli firmy.

System śledzenia GPS dla branży handlowej

Branża handlowa powszechnie wykorzystuje samochody. Niestety, czasami zdarza się tak, że kierowcy, którym powierzamy auta nie do końca się uczciwi. Dlaczego warto zaopatrzyć się w system zarządzania flotą dla branży handlowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy chcą w pełni zacząć zarządzać flotą swoich samochodów, proponujemy monitoring GPS dla branży handlowej.

Zarządzanie flotą samochodów z naszym systemem jest banalnie proste. System stworzony został tak, aby z jego obsługą bez problemu poradził sobie każdy. W dużym zakresie jest intuicyjny. Szereg modułów pozwala na pełną kontrolę samochodów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów z branży handlowej, do systemu wprowadziliśmy dodatkowe moduły.

Nasz system zarządzania flotą dla branży handlowej jest niezwykle nowoczesny. Działa niezawodnie, co pozwala mieć pewność, że nie stracimy kontroli nad monitorowanym autem. Jednocześnie chroniony jest przed ingerencją ze strony osób korzystających z auta. Nie ma w związku z tym ryzyka, że kierowca wprowadzi modyfikacje do systemu, utrudniając tym samym bądź uniemożliwiając monitoring samochodu.

Chcesz mieć pewność, że Twój pracownik wykorzystuje auto zgodnie z przeznaczeniem? Zależy Ci na nowoczesnych, niezawodnych rozwiązaniach? Cenisz obsługę na najwyższym poziomie? Nie czekaj. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty i skorzystania z naszych usług. Nasz system zarządzania flotą dla branży handlowej to naprawdę doskonały wybór, którego nie będziesz żałować.

Pozostałe moduły dla branży handlowej: