Strona główna » Rozliczanie diet i delegacji

Rozliczanie diet i delegacji kierowców

System ActiveGPS dostarcza informacje o czasie jazdy i przebywania kierowcy w danym kraju. Kierowca wykrywany jest automatycznie po numerze ID karty kierowcy. Stawki są zgodne z obowiązującą ustawą, a kursy walut są na bieżąco aktualizowane.

Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych nie musi być procesem skomplikowanym. Nie musi też wymagać specjalistycznej wiedzy i umiejętności matematycznych. Tak jedno, jak i drugie jest zagwarantowane przez system ActiveGPS, a od osoby go obsługujących oczekuje się jedynie podania wyczerpujących danych. Rozliczanie diet i delegacji to zresztą nie jedyne atrybuty wspomnianego systemu. Może być on postrzegany również jako narzędzie nieocenione wówczas, gdy zależy nam na informacjach o czasie jazdy kierowcy, a nawet o tym, jak długo przebywał on w danym kraju. Jeśli posiada się numer ID karty kierowcy, może być on wykrywany automatycznie, co sprawia, że rozliczanie diet kierowców staje się jeszcze prostszym zadaniem. Program nie tylko przestrzega stawek zawartych w obowiązujących przepisach prawa, ale również pozwala na automatyczną aktualizację kursów walut. Dzięki temu można mieć pewność, że wyliczenia będą dokładne, a sam zainteresowany nie będzie musiał czekać długi na należne mu środki finansowe.
Sam system zwraca na siebie uwagę również dlatego, że korzystanie z niego odbywa się w sposób intuicyjny. Nie wymaga wcześniejszego przeszkolenia, a osoba odpowiedzialna za realizacje zadań związanych z rozliczaniem delegacji i diet wcale nie musi mieć wykształcenia informatycznego. Dodatkową zaletą rozwiązania jest to, że nawet w przypadkach kontrowersyjnych pozwala ono na dostęp do szeregu rzetelnych informacji. Nie trzeba zatem obawiać się, że wyniki obliczeń będą w jakikolwiek sposób możliwe do zakwestionowania.

MiLoG – system wylicza stawkę MiLoG dla kierowcy i pojazdu na podstawie obowiązującej dyrektywy o płacy minimalnej w Niemczech.

Wszystkie funkcje systemu ActiveGPS: