Strona główna » Monitoring pojazdów – alerty

Monitoring pojazdów służbowych – alerty

ActiveGPS oferuje państwu usługę, która pozwala na pełną kontrolę pojazdu, jego stanu technicznego oraz otrzymywanie powiadomień w przypadku jakichkolwiek zagrożeń związanych z bezpieczeństwem jazdy. Monitoring GPS pracuje bez przerwy i w każdym momencie jest w stanie poinformować o wybranych przez nas aspektach. Na bieżąco i bez opóźnień.

System otrzymywania powiadomień jest zróżnicowany. Otrzymujemy je, kiedy zalogujemy się do odpowiedniego panelu lub za pośrednictwem wiadomości mailowej czy też sms. Same komunikaty zostały podzielone na informacyjne, alarmy oraz ostrzegawcze. Śledzenie GPS pozwala nam nie tylko na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także zwiększenie efektowności w zakresie codziennej eksploatacji pojazdu. Dzięki możliwości kontrolowania zużycia paliwa, pokonywanych tras i czasu spędzanego w trasie jesteśmy w stanie dokonać poważnych oszczędności finansowych przy wykorzystywaniu pojazdów. Dodatkowo świadomość nieustannego monitorowania samochodu sprawia, że czujemy się bezpiecznej. Monitoring pojazdów pozwala nam bowiem natychmiastowo otrzymać informacje w zakresie wzrostu temperatury w chłodnicy, czy kiedy dochodzi do nieautoryzowanego uruchomienia samochodu lub zostanie przekroczony przebieg, czy temperatura w silniku pojazdu. Oprócz bezpieczeństwa, system monitorowania pozwala nam zatem także na utrzymanie samochodu w najbardziej optymalnym stanie i szybkie reagowanie, kiedy dochodzi do zaburzenia jego pracy, które może skutkować uszkodzeniem lub wręcz zniszczeniem samochodu.

ActiveGPS oferuje użytkownikowi dostęp do natychmiastowego przesyłania powiadomień o różnych typach akcji związanych z pojazdem i jego kierowcą. Moduł pracuje bez jakichkolwiek przerw – w systemie 24/7 dzięki czemu użytkownicy są informowani o wybranych przez siebie aspektach na bieżąco i bez opóźnień.

Użytkownik otrzymuje także powiadomienia w sytuacji, kiedy nie jest zalogowany do panelu klienta poprzez wiadomość email lub sms. Komunikaty te mogą mieć charakter: informacji, ostrzeżeń lub alarmów.

Przykładowe powiadomienia systemu ActiveGPS:

• Przekroczona prędkość pojazdu
• Niski poziom paliwa w zbiorniku
• Ubytek paliwa w zbiorniku pojazdu
• Wzrost temperatury w chłodni
• Nieautoryzowane uruchomienie pojazdu
• Przekroczony przebieg pojazdu
• Przekroczona temperatura silnika
• Przekroczony nacisk na oś

 

Wszystkie funkcje systemu ActiveGPS: