Strona główna » Monitoring pojazdów – przypomnienia

Monitoring pojazdów – przypomnienia

Zarządzanie flotą to duże wyzwanie pod kątem utrzymania sprawności technicznej wszystkich pojazdów. System przypomnień ActiveGPS wychodzi temu wyzwaniu naprzeciw, oferując wygodne narzędzie do bieżącej kontroli stanu technicznego samochodów oraz planowaniu niezbędnych przeglądów.

Stan techniczny pojazdów pod pełną kontrolą

Moduł powiadomień o stanie aut to niezwykle wygodne narzędzie, dzięki któremu można na bieżąco monitorować stan techniczny wszystkich pojazdów bez względu na ich liczbę oraz aktualną lokalizację. Aplikacja działa bardzo prosto – wysyła do użytkownika komunikat o każdej zaplanowanej wizycie w serwisie, czy konieczności wymiany elementów eksploatacyjnych. Dzięki komunikatom utrzymanie doskonałego stanu technicznego nawet bardzo dużej liczby pojazdów jest dużo łatwiejsze i skuteczniejsze. To z kolei pozwala uniknąć wysokich kosztów napraw samochodów czy przestojów związanych z ich niesprawnością.

Przypomnienia o przeglądzie okresowym

Przeglądy okresowe pojazdów, zarówno te obowiązkowe, jak i wynikające z przebiegu, powinny być wykonywane w wyznaczonym terminie. W pierwszym przypadku chodzi o przestrzeganie przepisów prawa, w drugim o utrzymanie doskonałego stanu technicznego pojazdów. Przegapienie terminu przeglądu wiąże się z przykrymi i kosztownymi konsekwencjami, dlatego warto skorzystać z wygodnego modułu systemu ActiveGPS, który przypomni o każdym takim terminie. Dodatkowo aplikacja nie pozwoli zapomnieć o upływającym terminie ubezpieczenia pojazdów – wyśle stosowny komunikat jeszcze przed wygaśnięciem polisy.

System przypomnień to kolejny dowód na to, że aplikacja ActiveGPS proponuje kompleksowe rozwiązania, dzięki którym zarządzanie flotą pojazdów jest łatwiejsze i skuteczniejsze niż kiedykolwiek dotąd.

Wykupiłeś Drogi Pakiet przeglądów gwarancyjnych dla swojej floty? Z ActiveGPS każda wizyta w serwisie zawsze będzie na czas! ActiveGPS oferuje dostęp do niezwykle przydatnego modułu przypomnień. Dzięki ActiveGPS zaplanujesz wymianę każdego elementu eksploatacji całej floty!

Moduł przypomnień w prosty i przejrzysty sposób pozwala na ustawienia odpowiedniego komunikatu na temat stanu pojazdu lub grupy aut. Aplikacja za pomocą e-maila, sms’a lub pop-upu przypomni użytkownikowi o zbliżającym się przeglądzie pojazdu, wymianie oleju, opon czy hamulców. Dzięki ActiveGPS unikniesz ewentualnych kar związanych z brakiem ubezpieczenia pojazdu, gdyż aplikacja sama wyśle do Ciebie komunikat o zbliżającym się wygaśnięciu ubezpieczenia.

Wszystkie funkcje systemu ActiveGPS: