Branża komunalna
Strona główna » Branża komunalna

Monitoring samochodów komunalnych

Dodatkowe moduły dla branży komunalnej:
1. Monitoring pracy urządzeń zewnętrznych
2. Komunikacja
3. Kontrola paliwa

ActiveGPS to optymalne rozwiązanie w przypadku branży komunalnej służące do monitoringu samochodów. Dzięki instalacji wytrzymałych i odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne czujników i zaawansowanych sterowników w pojazdach komunalnych, aplikacja umożliwia analizę czasu pracy urządzeń peryferyjnych

Śledzenie pojazdów niezbędne w branży komunalnej

W tej chwili mnóstwo osób posiada własne firmy, których transport jest ważną częścią, albo firmy stricte transportowe, które współpracują z innymi przedsiębiorstwami. Zarządzanie flotą pojazdów nie jest jednak łatwe – tym bardziej, gdy pokonują one duże odległości, a wszystko musi sprawnie dotrzeć na czas. W tym przypadku warto zainwestować w monitoring pojazdu. Jeszcze ważniejsze jest zarządzanie flotą w branży komunalnej, której zadaniem jest zaspokojenie bieżących i nieprzerwanych potrzeb dla ludności. Na szczęście są sposoby, żeby uczynić organizację wszystkiego prostszą – można skorzystać ze specjalnego systemu do monitoringu samochodów ActiveGPS.
Co warto wiedzieć o tej technologii?

Kilka słów o monitoringu GPS

System ActiveGPS dedykowany jest do różnych branż – w tym właśnie dla branży komunalnej. Pozwala kontrolować stan paliwa i samego pojazdu, zdalnie sprawdzać efektywność kierowców, czas ich pracy czy śledzić pracę urządzeń zewnętrznych i monitorować pojazdy. ActiveGPS monitoruje pojazdy, za pośrednictwem sieci GSM przesyłając wszystkie dane do serwera ACTIVEO. Do tych informacji ma się zaś dostęp online – i to z każdego miejsca. Jest to zatem wygodny system do organizacji i monitorowania pracy. Nadzór prowadzony jest dzięki zamontowaniu w pojazdach specjalnych sterowników i czujników.

Monitoring samochodów dla branży komunalnej

Branża komunalna to bardzo szerokie pojęcie, pod którym może kryć się między innymi transport publiczny, usługi związane z ochroną zdrowia, gospodarką odpadami, ale także usługi techniczne, związane na przykład z branżą elektryczną. Widać więc najlepiej jak istotne jest odpowiednie zarządzanie flotą w branży komunalnej. Śledzenie pojazdu dla branży komunalnej, dostępny przez ActiveGPS posiada nawet specjalnie dedykowane moduły: Monitoring pracy urządzeń zewnętrznych, Komunikacja, a także Kontrola paliwa.

Pozostałe moduły dla branży komunalnej: