Branża budowlana
Strona główna » Branża budowlana

Monitoring GPS maszyn budowlanych

Dodatkowe moduły dla branży budowlanej:

1. Kontrola paliwa
2. Czas pracy maszyny budowlanej
3. Raporty

ActiveGPS umożliwia rejestrowanie czasu faktycznej pracy maszyny pod obciążeniem. Ponadto aplikacja dostarcza kompletnych informacji z uwzględnieniem czasu pracy na biegu jałowym. Różnorodność i specyfika branży wymusza indywidualne podejście do danego parku maszynowego poprzez dopasowane konkretnych rozwiązań opracowanych nasz zespół.

Budownictwo to niezwykle ważna branża, która odpowiada za wznoszenie ważnych obiektów budowlanych – w tym mieszkaniowych, użytku publicznego czy takich elementów jak na przykład mosty. Zarządzanie flotą branży budowlanej nie jest łatwe, a wszelkie błędy mogą skutkować między innymi opóźnieniami, na jakie nie można sobie pozwolić. Dlatego bardzo ważny jest solidny monitoring GPS dla branży budowlanej – możliwy na przykład dzięki systemowi ActiveGPS. Co należy wiedzieć o tym systemie i jak wspomaga budownictwo?

ActiveGPS – informacje o systemie

ActiveGPS działa przez system specjalnych czujników i sterowników, umieszczanych na maszynach. Dzięki nim można kontrolować pracę wszystkich ważnych urządzeń i pojazdów. Sam system działa zaś w oparciu o różne moduły, wśród których warto wymienić choćby sprawdzanie stanu pojazdów, kontrolowanie ilości paliwa, sprawdzanie eksploatacji pojazdu czy czasu pracy maszyn budowlanych.

Monitoring GPS dla branży budowlanej

Zarządzanie flotą branży budowlanej nie jest łatwe. Na szczęście można otrzymać wsparcie właśnie w postaci zaawansowanego systemu ActiveGPS. Zebrane przez niego dane są wysyłane do serwera ACTIVEO, z którym system łączy się przez sieć GSM. Wszystkie informacje można zaś sprawdzać i kontrolować przez internet. Moduły dedykowane specjalnie dla branży budowlanej to: Kontrola paliwa, Czas pracy maszyny budowlanej oraz Raporty. Warto jednak wiedzieć, że z uwagi na specyfikę branży, zespół z ActiveGPS opracowuje konkretne rozwiązania do konkretnego przypadku – i wymagań klienta oraz budowlanego sprzętu.

Pozostałe moduły dla branży budowlanej: