Strona główna » Komunikacja z kierowcami

Komunikacja z kierowcami

Możliwość szybkiej wymiany informacji z pracownikami to jeden z najważniejszych elementów skutecznego zarządzania flotą. Właśnie dlatego aplikacja ActiveGPS została wyposażona w nowoczesny system komunikacji z kierowcami, dzięki któremu dyspozytor może w każdej chwili nawiązać z nimi kontakt bez względu na to, w jakim miejscu się znajdują.

Jak działa komunikator w ActiveGPS?

Wbudowany w system ActiveGPS komunikator do komunikacji z kierowcami to bardzo prosty w obsłudze moduł komunikacji tekstowej. Umożliwia on przesyłanie na linii dyspozytor – kierowca komunikatów tekstowych przypominających wiadomości e-mail. Przesył informacji następuje natychmiastowo, bez względu na to, gdzie aktualnie przebywa kierowca. Jest to więc tania i wygodna alternatywa dla komunikacji telefonicznej.

Korzyści ze stosowania modułu komunikacji w ActiveGPS

Funkcja systemu ActiveGPS pozwalająca na bezpośredni kontakt dyspozytora z kierowcami daje wymierne korzyści dla obu stron. Dzięki modułowi kierowca może w każdej chwili otrzymać ważne informacje na temat planowanej trasy, szczegółów zlecenia lub nowych zadań do zrealizowania. Co więcej, komunikacja dyspozytora z kierowcą jest zintegrowana z mapą oraz wyszukiwarką adresów oprogramowania, dzięki czemu wymiana informacji jest błyskawiczna i bardzo precyzyjna.

Komunikator ActiveGPS to nowoczesne i tanie narzędzie pomagające w sprawnym zarządzaniu flotą, które pozwala całkowicie zdalnie i na bieżąco przydzielać nowe zadania kierowcom lub je modyfikować, szybko reagować na wszelkie problemy, a także sprawować skuteczny nadzór nad pracownikami. Dwustronna i bieżąca komunikacja to lepsze zarządzanie czasem, zadaniami i całym łańcuchem dostaw.

ActiveGPS udostępnia szybką, bezpieczną i tanią komunikację z wybranym kierowcom. Dzięki wysyłaniu i otrzymywaniu komunikatów tekstowych do/od konkretnego pojazdu oraz wyznaczaniu punktów docelowych i tranzytowych trasy, ActiveGPS zapewnia nadzór nad wszystkimi elementami prawidłowego łańcucha dostaw.

Funkcje modułu:

• Dwukierunkowa komunikacja na linii użytkownik aplikacji-kierowca;
• Definiowanie tras pojazdów z poziomu mapy lub wyszukiwarki adresów ActiveGPS;
• Transfer miejsc docelowych i dowolnej liczby punktów pośrednich do nawigacji kierowcy;
• Tunelowanie trasy pojazdu(kontrola korytarza, w którym porusza się pojazd).

Dzięki ActiveGPS użytkownik otrzymuje bezpłatną i dożywotnią aktualizację map drogowych Europy wraz z bieżącymi informacjami o ruchu drogowym na całym kontynencie.

Dzięki pełnej kompatybilności z komunikatorami GARMIN oraz TOMTOM, otrzymujemy także dożywotni dostęp do najbardziej aktualnych i dokładnych map Europy przystosowanych zarówno do pojazdów osobowych jak i ciężkich.

Wszystkie funkcje systemu ActiveGPS: