Branża transportowa
Strona główna » Branża transportowa

Monitoring floty transportowej

Dodatkowe moduły dla branży transportowej:

1. Diety i delegacje
2. Komunikacja z kierowcą
3. Czas pracy kierowcy
4. Tachograf i dane DDD

Monitoring floty samochodów ciężarowych jeszcze nigdy nie był tak prosty i dokładny. Poza bieżącą lokalizacją pojazdów i historią przebytych tras, ActiveGPS udostępnia zaawansowane narzędzia do analizy pracy kierowcy, monitoringu paliwa, rozliczania diet i delegacji, komunikacji z kierowcą czy zdalnego pobierania plików z pamięci tachografu.

Śledzenie GPS dla branży transportowej

Zarządzanie flotą samochodową ma ogromne znaczenie dla osiąganych zysków oraz płynności pracy firmy. Dlatego tak ważne jest stawianie na rozwiązania wysokiej jakości, które są skuteczne, a jednocześnie naprawdę trwałe. Oferowany monitoring floty dla branży transportowej to świetny wybór dla wszystkich ceniących nowoczesne rozwiązania.

Śledzenie GPS dla branży transportowej, który dostarczamy klientom to nowoczesne rozwiązanie idealnie wpisujące się we współczesne firmy. Zarządzanie flotą w transporcie z naszą pomocą ułatwi kontrolę pracy kierowcy. Z pomocą oferowanych przez nas rozwiązań właściciel firmy może bez najmniejszych problemów monitorować zużycie paliwa, zdalnie pobierać pliki z pamięci tachografu, a także komunikować się z kierowcą w dowolnym momencie. Co to oznacza? Nawet jeśli kierowca ma dalekie trasy i nie codziennie zjeżdża do firmy, jej właściciel ma nad nim pełną kontrolę. Jeśli cokolwiek się stanie, można podjąć błyskawiczną reakcję.

Stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania, które nie zawodzą. Ci, którzy decydują się u nas zakupić monitoring GPS dla branży transportowej mogą być w związku z tym pewni, że wydane pieniądze nie okażą się wyrzuconymi w błoto. Jesteśmy dostępni dla klientów i chętnie odpowiadamy na każde pojawiające się pytanie.

Chcesz wdrożyć monitoring floty dla branży transportowej w swojej firmie? Zależy Ci na wysokiej jakości usług i dokładnym śledzeniu GPS? Masz dość prowizorycznych rozwiązań, które dotychczas w ogóle się nie sprawdziły? Nie czekaj. Nasza propozycja zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozostałe moduły dla branży transportowej: