Strona główna » Zaawansowane raporty

Zaawansowane raporty GPS

System ActiveGPS umożliwia generowanie cyklicznych raportów zbiorczych. Raporty są automatycznie wysyłane na dowolny adres mailowy podany przez użytkownika.

Przykładowy raport – tygodniowy raport pracy

Zaawansowane raporty systemowe pozwalają na otrzymanie następujących danych według poszczególnych oraz indywidualnych parametrów, m.in.,: raport eksploatacji pojazdu, raport trasy, raport paliwa, raport Eco-Drive, raport jazdy prywatnej/służbowej, raport pracy urządzeń zewnętrznych, raport tachografu oraz na przykład raport temperatury chłodni.

Zaawansowane Raporty GPS

GPS to skrót od nazwy Global Positioning System, określającej system nawigacji satelitarnej, która obejmuje zasięgiem całą Ziemię, dlatego pozwala na zlokalizowanie różnych miejsc, pojazdów czy wyznaczenie trasy dojazdu do jakiegoś punktu. GPS wykorzystywany jest w różnych branżach, ale przede wszystkim w transporcie, branży budowlanej, komunalnej i handlowej. Pozwala między innymi na sprawny monitoring pojazdów, a korzystanie z zaawansowanych systemów to szansa na szybkie ogarnięcie wszystkich informacji. Pomagają w tym między innymi nadsyłane raporty!

Program do raportów GPS ActiveGPS to zaawansowany system, umożliwiający generowanie cyklicznych raportów zbiorczych. Przez to nie trzeba samodzielnie zbierać informacji i tworzyć później z nich zestawień, porównań. Wszystkie dane zostają wysłane bezpośrednio na adres e-mail, podany przez użytkownika. Raport zaś monitoruje wszystko – od eksploatacji pojazdu, poprzez kontrolowanie pracy urządzeń zewnętrznych, aż po informacje o trasie czy stanie paliwa.

Generator raportów GPS

Raporty są tak tworzone, by zebrane informacje łatwo było odczytać, co jest oczywiście ważne dla ich późniejszego wykorzystania w pracy – na przykład do podliczenia wysokości wypłaty dla pracownika w danym miesiącu. Raporty z monitoringu GPS można też generować w formie wykresów, kontrolując zakres czasowy wyświetlania zebranych informacji. To tylko jedna z funkcji systemu ActiveGPS, jednak niezwykle przydatna i pomocna przy prowadzeniu własnej firmy!

Wszystkie funkcje systemu ActiveGPS: