Branża komunalna

Dodatkowe moduły dla branży komunalnej:
1. Monitoring pracy urządzeń zewnętrznych
2. Komunikacja
3. Kontrola paliwa

ActiveGPS to optymalne rozwiązanie w przypadku branży komunalnej. Dzięki instalacji wytrzymałych i odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne czujników i zaawansowanych sterowników w pojazdach komunalnych, aplikacja umożliwia analizę czasu pracy urządzeń peryferyjnych

W tej chwili mnóstwo osób posiada własne firmy, których transport jest ważną częścią, albo firmy stricte transportowe, które współpracują z innymi przedsiębiorstwami. Zarządzanie flotą pojazdów nie jest jednak łatwe – tym bardziej, gdy pokonują one duże odległości, a wszystko musi sprawnie dotrzeć na czas. Jeszcze ważniejsze jest zarządzanie flotą w branży komunalnej, której zadaniem jest zaspokojenie bieżących i nieprzerwanych potrzeb dla ludności. Na szczęście są sposoby, żeby uczynić organizację wszystkiego prostszą – można skorzystać ze specjalnego systemu zarządzania flotą ActiveGPS. Co warto wiedzieć o tej technologii?

Kilka słów o Systemie ActiveGPS

System ActiveGPS dedykowany jest do różnych branż – w tym właśnie dla branży komunalnej. Pozwala kontrolować stan paliwa i samego pojazdu, zdalnie sprawdzać efektywność kierowców, czas ich pracy czy monitorować pracę urządzeń zewnętrznych. ActiveGPS lokalizuje pojazdy, za pośrednictwem sieci GSM przesyłając wszystkie dane do serwera ACTIVEO. Do tych informacji ma się zaś dostęp online – i to z każdego miejsca. Jest to zatem wygodny system do organizacji i monitorowania pracy. Nadzór prowadzony jest dzięki zamontowaniu w pojazdach specjalnych sterowników i czujników. 

Monitoring GPS dla branży komunalnej

Branża komunalna to bardzo szerokie pojęcie, pod którym może kryć się między innymi transport publiczny, usługi związane z ochroną zdrowia, gospodarką odpadami, ale także usługi techniczne, związane na przykład z branżą elektryczną. Widać więc najlepiej jak istotne jest odpowiednie zarządzanie flotą w branży komunalnej. Monitoring GPS dla branży komunalnej, dostępny przez ActiveGPS posiada nawet specjalnie dedykowane moduły: Monitoring pracy urządzeń zewnętrznych, Komunikacja, a także Kontrola paliwa.

Pozostałe moduły dla branży komunalnej: